tipovanie
tipujte s nami poradíme Vám

Môj Príbeh

Približne päť rokov dozadu som bol ako väčšina z vás, tipoval som bez rozmyslu, nemal som systém a ani žiadny kapitál. Párkrát som síce vyhral, ale následne som opäť prehral, často omnoho viac, než sa mi podarilo získať. Frustrovalo ma to čím ďalej viac a preto som si jedného dňa povedal, že buď nájdem cestu ako byť dlhodobo v zisku, alebo to celé zabalím.

Rok som strávil skúmaním rôznych systémov, štatistických analýz a pod., ale nedarilo sa mi. Potom som objavil “Martingale”. Začal som si študovať všetko o tomto systéme a ako čas plynul vytvoril som si jedinečné “know how” v podobe stávkovania určitých zápasov.

Avšak po poriadku, čo to Martingale vlastne je ? Mnohí z vás o tomto systéme určite počuli, často je spájaný s xou, ktorú ja osobne neuznávam a ani neverím, že pri tomto druhu hazardu môže byť úspešný. Ja som si martingale preniesol do tipovania, kde mi to dáva zmysel. Jedná sa v podstate o navyšovanie vkladov pri prehre. Ak prvú stávku prehrám, na druhú stavím dva krát toľko, ak aj tá bude nevýherná stavím znova dvojnásobok posledného vkladu, vyhrám a tým pádom sa vraciam na začiatok. Takýto kolobeh opakujem dookola a sústreďujem sa na zápasy, ktoré sú už predmetom môjho “know how” a prinášajú mi vďaka systému zisk.

Na rovinu vám poviem Martingale nie je pre každého. Láka mnohých, pretože profit, ktorý možno získať každý mesiac, je veľmi zaujimavý. Systém je časovo nenáročný a z dlhodobého hľadiska prináša zaručenú rentabilitu, ktorú vám koniec koncov i garantujeme. Čo však mnohí podceňujú je základný kapitál, disciplína, trpezlivosť a vzťah k riziku.